Logs ir viens no galvenajiem elementiem, kas veido Jūsu mājokļa unikālo stilu. Tas ir ne tikai gaismas avots, bet arī savieno Jūs ar ārpasauli, ir noteiktas enerģijas nesējs un telpas seja.

Logu dekorēšana nav viegls uzdevums, jo jāņem vērā ne tikai telpas noformējuma stilistiskās īpatnības un konstruktīvās iespējas, bet arī tā praktiskais labums. Pareizi izvēlēti logu aizkari var vizuāli palielināt Jūsu telpu, piešķirt tai krāsainumu un gaismu. Logu noformēšanu nedrīkst veikt, nesaistot to ar citām interjera detaļām – mēbelēm, grīdas segumu, sienām un griestiem. Guļamistabas aizkari ir ne tikai dekora elements, bet arī aizsardzība no saules, tāpēc, izvēloties audumu, ir jāņem vērā telpas atrašanās vietas un apgaismojuma īpatnības.

Mūsu kolekcijās Jūs atradīsiet visdažādākos audumus, sākot no klasiskajiem ar bagātīgām faktūras un krāsu kombinācijām līdz pat jaunākās paaudzes tekstiliem, unikālas mēbeļu audumu kolekcijas, kā arī furnitūru un dekora elementus interjera dizaina radīšanai. Milzīgais audumu, karnīžu un dekoratīvo elementu klāsts ļauj nodrošināt maksimāli kvalitatīvu un ātru Jūsu pasūtījuma izpildi. Mēs piedāvājam garantiju visiem mūsu izstrādājumiem un konsultējam klientus jebkurā ar izvēli, pasūtījumu un apkalpošanu saistītā jautājumā.

Vēršoties mūsu interjera dizaina studijā "Home Art", Jūs saņemsiet pilnu pakalpojumu klāstu – profesionālu audumu un furnitūras atlasi un kvalitatīvu aizkaru, pārklāju, dekoratīvo spilvenu un citu tekstilizstrādājumu šūšanu. Dizaineri Jūsu logiem izstrādās aizkaru skices, prasmīgi veiks mērījumus, piemeklēs loga konstrukcijai un aizkaru modelim piemērotas karnīzes un uzstādīs aizkarus.

Nāciet uz studiju "Home Art", improvizējiet kopā ar mums, un dekorēsim Jūsu logus, harmoniski saskaņojot tos ar kopējo dzīvokļa stilu!

Mēs piedāvājam:

  • Dizainera konsultācijas;
  • Dizaina izstrādi un aprēķinu;
  • Žalūziju un karnīžu izgatavošanu un aizkaru šūšanu;
  • Uzstādīšanu.