Grostonas ielas jaunbūvei, veidotais interjera dizaina projekts, atbilstoši klienta dzīvesveidam.

  • Mūsdienīgs, lakonisks interjers, ar grezniem dizaina elementiem, kas labi piestāv klienta individualitātei. Bronzas spogulis, izstrādāts pēc dizainera veidotas skices, vizuāli paplašina telpu un sasaucas ar virtuves zonas ēdamgaldu. Šķietami vienkāršais, gaišais, viegli krītošais sietiņš, apvienojumā ar elegantiem, maigu krāsu pāreju veidotiem aizkariem, lieliski iederas kopējā interjerā.
  • Apgaismojums telpām piešķir īpašu noskaņu un piedod šika statusu. Pārdomātas iebūvējamās mēbeles, pilnībā atbilst funkcionālajām vajadzībām, kā arī pilda estētikas funkcijas. 
  • Kabinetam izvēlēts drosmīgs risinājums - vēsais betons sienu apdarē, pretstatā dabīgajai koka faktūrai un baltajām, glansētajām mēbelēm, rosina iztēli un kreatīvu domāšanu.
  • Īpaši piesātinātas krāsas ir izvēlētas, veidojot guļamistabas interjeru. Šādu izvēli attaisno vēlme radīt intīmu atmosfēru, kurai kalpo dažādu scenāriju apgaismojums. Viens no šīs telpas izteiksmīgākajiem elementiem ir siena aiz gultas galvgaļa, kas dekorēta ar Murano vecinātiem spoguļiem, itāļu izsmalcinātiem gaismekļiem un dinamiskiem tekstila paneļiem. Aizkari ar black out oderi maksimāli pielāgoti guļamistabas funkcijām, darbojas uz elektro karnīzēm, ar pulti.
  • Šķietami vienkāršais, gaišais, viegli krītošais sietiņš, apvienojumā ar elegantiem, maigu krāsu pāreju veidotiem aizkariem, lieliski iederas kopējā interjerā.